Bay ve Bayanlar ile Güzel Sohbet
Sitesi


İnsanlar arkadaş bulma sitelerine üye olduktan sonra ülke, yaş ya da kültür fark etmeksizin farklı insanlarla sohbet ediyor, tanışıyor ve arkadaşlık ilişkileri kuruyor. Bu durum insanların yeni bir şeyler öğrenmesini ve yeni kültürler görerek kendisini geliştirmesini de sağlıyor. Bu durumda insanlar arkadaş bulma sitelerini oldukça yoğun bir şekilde kullanıyor. Bu durum insanların günlük hayattan ne kadar sıkıldığının da bir göstergesi olarak görülebilir.

Yetişkin insanlar ile Mobil Sohbet
Odaları Tek Adresi


İnternet kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte hayatımızda giren akıllı cep telefonları gündelik yaşamımızda bir çoğu kolaylığı bizlere sunmuştur. Bunun yanı sıra arkadaşlıklar kurabileceğimiz ve sohbet edebileceğimiz mobil sohbet sitelerine kolayca bağlanabilmemizi sağlamaktadır.

Bip Nedir? Bip Uygulaması nasıl kullanılırWhatsapp uygulamasının yeni gizlilik politikasıyla biroldukça insan alternatif programlar aramaya başladı. BİP uygulaması Whatsapp’a alternatif uygulamalar içinde içeriyor. BİP uygulamasının ne olduğu merak ediliyor. BİP uygulaması da WhatsApp şeklinde ücretsiz mesajlaşma programıdır, peki ama BİP kimin, nasıl kullanılır? İşte BİP güvenli mi, yerli mi sorularının yanıtları…
Haber metninin boyutu
haber metnini yazdır
BiP uygulaması WhatsApp’ın yeni güncellemesiyle birlikte maksimum araştırılan uygulamalar içinde yer aldı. BİP Turkcell tarafından geliştirilmiş bir uygulama olup akıllı telefonlarda operatör fark etmeksizin kullanılan bir uygulamadır. Peki ama BİP güvenli mi, nasıl kullanılır?

BİP iyi mi kullanılır?

BiP’in biroldukça mağazada satılan açıklamasına nazaran; güvenli, kullanımı rahat ve ÜCRETSİZ bir mesajşim ve yaşam platformudur. BiP, akıllı telefonlarda operatör fark etmeksizin kullanılabilen bir uygulamadır. BiP bu iletişimi sağlayabilmek için telefonunuzun internet bağlantısını kullanır. BiP için herhangi bir üyelik ücreti ödemezsiniz.

Ek olarak WhatsApp’a alternatif Telegram uygulaması hakkında da bilgi sahibi olmak için tıklayınız.

BiP ile mesajlaşabilir, sesli arama yapabilir, fotoğraf, video, belge, sesli bildiri ve konum gönderebilir ve alabilirsiniz. Üstelik BiP’i hem mobilden aynı zamanda telefonunuz kapalı dahi olsa Web’den kullanabilirsiniz. Toplumsal özelliği yardımıyla, numaranız görünmeden binlerce kişiyle sohbet edebilirsiniz. Ayrıca, günlük hayatınızda kullanabileceğiniz, eğlenceden sağlığa bir çok popüler konulu servisler yer almıştır. Keyifli mesajlaşma, ücretsiz arama, grup sohbeti, her dilde çeviri mesajlaşma özelliği sayesinde tercih edilmektedir. WhatsApp gibi BİP ile konum, fotoğraf, video gönderebilir, acil durumlarda buton vasıtasıyla 10 kişiye tek tuş ile konumunuzu gönderebilirsiniz.

Ayrıca birçok kurumda BİP uygulamasına geçiş yaptı. WhatsApp’ın kullanıcılarına yönelik ‘mecburi güncelleme’ sonucunın arkasından milli savunma Bakanlığı (MSB), gazetecilerle olan bilgi paylaşımlarını BİP uygulaması üzerinden yapma kararı aldı.

BİP kimin?

BiP; Turkcell tarafından geliştirilmiştir. BİP uygulaması iOS ve Android kullanıcıları için geliştirilen, tüm operatör abonelerinin kullanabileceği anlık mesajlaşma uygulamasıdır. BiP; App Store, Google Play, ve Huawei AppGallery üzerinden ücretsiz indirilebilmektedir.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir