Bay ve Bayanlar ile Güzel Sohbet
Sitesi


İnsanlar arkadaş bulma sitelerine üye olduktan sonra ülke, yaş ya da kültür fark etmeksizin farklı insanlarla sohbet ediyor, tanışıyor ve arkadaşlık ilişkileri kuruyor. Bu durum insanların yeni bir şeyler öğrenmesini ve yeni kültürler görerek kendisini geliştirmesini de sağlıyor. Bu durumda insanlar arkadaş bulma sitelerini oldukça yoğun bir şekilde kullanıyor. Bu durum insanların günlük hayattan ne kadar sıkıldığının da bir göstergesi olarak görülebilir.

Yetişkin insanlar ile Mobil Sohbet
Odaları Tek Adresi


İnternet kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte hayatımızda giren akıllı cep telefonları gündelik yaşamımızda bir çoğu kolaylığı bizlere sunmuştur. Bunun yanı sıra arkadaşlıklar kurabileceğimiz ve sohbet edebileceğimiz mobil sohbet sitelerine kolayca bağlanabilmemizi sağlamaktadır.

Exxen nedir ? Exenn Hakkında BilgilerExxen nedir? Exxen nasıl kayıt olunur.

Geçtiğimiz günlerde Dünyaca ünlü Variety Dergisi global medya sektörünün En Etkili 500 İş İnsanı listesine giren Acun Ilıcalı yeni platformu Exxen ve özel hayatına dair mevzuat. 9.90 TL olarak kullanıma sunulan Exxen için aylık ücretin aslına bakarsak 40 TL olması gerektiğini dile getiren Ilıcalı, çocukları ve sevgilisi Çağla Altunkaya hakkında da konuştu.

1 Ocak’ta açılan Exxen platformuyla gündemde olan Acun Ilıcalı, özgürlük’e konuştu. Ilıcalı, “Sizden şöhreti, çalışkanlığı ve varlığı çıkarsak geriye ne kalır?” sorusunu şöyle yanıtladı: “İyi niyetli, kimseye zarar vermemek için özen gösteren, elinden geldiğince de insanoğluı mutlu etmeye çalışan biri kalır. Elimdeki gücüm her neyse onu kullanarak hep insanoğluı mutlu etmeye çalıştım. Bunu bir vazife gibi görüyorum.”

Acun Ilıcalı’dan Exxen açıklaması: aslen olması ihtiyaç duyulan 40 liraydı – 2
“Acun olmayı iyi mi anlatırsınız?” sorusu karşısında Ilıcalı, “Dışarıdan duruş olarak çok normal şeklinde duruyorum, bana bakmış olduğunda “Bu adam normal” dersin fakat derinlere indikçe tatlı bir deli görebilirsin, öyle bir yapım var” diye konuştu.

Acun Ilıcalı’dan Exxen açıklaması: aslına bakarsak olması ihtiyaç duyulan 40 liraydı – 3
“Nedir delilikleriniz?” sorusu üzerine ise Ilıcalı, Ekstrem bir insanım. Icra ettiğim gezi programları bile aklı başında birinin yapacağı şeyler değil. Mesela Hollanda’da maç varken öğlen yemeğini burada yiyip, akşamüstü Hollanda’da maça gidip, gece Atina’ya geçip orada ‘Survivor’ seçmeleri yapmış olduktan sonra Türkiye’ye dönebiliyorum. Bu hız herhalde çok sağlıklı birinin kaldırabileceği bir şey değil” ifadelerini kullandı.

Acun Ilıcalı’dan Exxen açıklaması: aslına bakarsak olması ihtiyaç duyulan 40 liraydı – 4
Çocuklarına süre ayırdığını vurgulayan Ilıcalı, “örneğin çocuklarım Kapadokya’yı çok görmek istiyordu. Bigün ekip “‘MasterChef’ çekimleri Kapadokya’da. Hadi hep birlikte gidiyoruz” dedi. Gece çocukları aradım, “Gitmek istiyor musunuz” diye sormuş oldum. “Evet” dediklerinde ofisteydim, gece 3.00’te ofisten çocuklarla yola çıktık. Sabah 6.00’daki balon turuna yetiştik. Ardından kahvaltı ettik. Öğleden sonra İstanbul’da yine toplantıdaydım” diyerek bir örnekte bulunmuş oldu.

Acun Ilıcalı’dan Exxen açıklaması: aslında olması gereken 40 liraydı – 5
Ilıcalı, “Peki romantizme de süre bulabiliyor musunuz?” sorusuna is şu cevapı verdi: “Bu koşturmanın arasında duygusallığa yer var ve oradan gıda almam da çok önemli. Bizim gibilerin yaşamına tamamen odaklanması için özel yaşamında bir mutluluk yaşaması şart. Şu an hayatımda öyle bir dönem geçiriyorum. Çok mutlu olduğum bir ilişkim var. Çağla’dan (Altunkaya) o besini alıyorum.”

Acun Ilıcalı’dan Exxen açıklaması: aslına bakarsak olması ihtiyaç duyulan 40 liraydı – 6
Exxen platformu hakkında ise “aslen olması gereken 40 liraydı” diyen Ilıcalı “Exxen’de 50 içeriğimiz var. Dizilerle beraber o içeriklerin de haftalık yeni bölümleri eklenecek, böylece her gün yeni biroldukça içerik gelecek. Biz aslında hiçbir matematik hesabıyla platforma ayırdığımız bütçeyi üyelikle karşılayamadığımızı görmüş olduk. Çünkü her şeyi yine üretiyoruz. Ücretimiz 9.90 lira. Aslında olması gereken 40 liraydı. Bu aşamada da seyirciden anlayış ve destek temenni ediyorum” sözlerini dile getirdi.

Exxen HakkındaBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir