Bay ve Bayanlar ile Güzel Sohbet
Sitesi


İnsanlar arkadaş bulma sitelerine üye olduktan sonra ülke, yaş ya da kültür fark etmeksizin farklı insanlarla sohbet ediyor, tanışıyor ve arkadaşlık ilişkileri kuruyor. Bu durum insanların yeni bir şeyler öğrenmesini ve yeni kültürler görerek kendisini geliştirmesini de sağlıyor. Bu durumda insanlar arkadaş bulma sitelerini oldukça yoğun bir şekilde kullanıyor. Bu durum insanların günlük hayattan ne kadar sıkıldığının da bir göstergesi olarak görülebilir.

Yetişkin insanlar ile Mobil Sohbet
Odaları Tek Adresi


İnternet kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte hayatımızda giren akıllı cep telefonları gündelik yaşamımızda bir çoğu kolaylığı bizlere sunmuştur. Bunun yanı sıra arkadaşlıklar kurabileceğimiz ve sohbet edebileceğimiz mobil sohbet sitelerine kolayca bağlanabilmemizi sağlamaktadır.

Kurtlar Vadisi KaosTürk tv tarihinin unutulmaz dizileri arasında yer edinen Kurtlar Vadisi Kaos için heyecanlı bekleyiş başladı. Dizinin başrol oyuncusu Necati Şaşmaz, dizinin fanatiklerinin merakla beklediği müjdeli haberi verdi. Peki Kurtlar Vadisi Kaos ne süre, hangi kanalda başlıyor?

Kurtlar Vadisi Kaos için coşku dorukta. Bir süredir ekranlardan uzak kalan Kurtlar Vadisi Kaos, yine seyirci ile buluşmaya hazırlanıyor. Dizinin başrol oyuncusu ve senaristlerinden biri olan Necati Şaşmaz’ın açıklamalarını bir araya getirdik…

KURTLAR VADİSİ KAOS mevzusu NE?

Necati Şaşmaz yaptığı açıklamada daha önce “Kaos yönetimi diye bir ideoloji var. O ideolojide dünyayı kaosa yöneltip, kaos ile yönetmek. Bizler de bu kaos yönetiminden nasıl kurtulabiliriz, iyi mi çıkış sağlayabiliriz derdini anlatmaya çalışacağız.” demişti.

“Kaos durumlarında elimizden neler alınır, nelere karşı harpmamız gerekir, nelerden muzdarip olabiliriz. Bunları hikayemizde anlatmaya çalışacağız.” diyen Şaşmaz, dizinin iddiasını şu sözlerle anlatmıştı:

“Yakın coğrafyamızda, körfez olsun, bu civardaki ülkelerde, siyasi ve coğrafi denklemde bizler nerede olacağız, nasıl duracağız, neler yapabiliriz. Bunları irdeleyecek hikayelerimiz olacak. Global anlamda da Myanmar’dan Afganistan’dan Makedonya’ya hatta ABD’ya uzanan hikayeler olacak diye şimdiden müjde verebilirim.”

KURTLAR VADİSİ KAOS NE vakit BAŞLIYOR?

Sahneleri ile akıllara kazınan Kurtlar Vadisi’nin ekrana dönüş tarihi hemen hemen belli olmadı. Yapımcıdan gelecek açıklama umut ediliyor.

Kurtlar Vadisi, sevenlerinin karşısına yine çıkmaya hazırlanıyor. Polat Alemdar rolüyle akıllarda yer eden Necati Şaşmaz, fanatiklerine geçtiğimiz günlerde müjdeli haberi vermişti. Kurtlar vadisinin ekranlara döneceğini açıklayan Şaşmaz Şubat ayını işaret etmişti. Şubat ayı yaklaşırken diziyle ilgili detaylar da belli olmaya başladı. Kurtlar Vadisi ile ilgili heyacanlandıran bir gelişme yaşandı.

Bir dönemin sevilen dizisinin “Kurtlar Vadisi Kaos” adıyla Şubat ayında ekranlara gelmesi umut ediliyor. Dizinin yeni bölümlerinin Show TV’de yayınlanacağı iddia ediliyor, sadece kanaldan ve dizi yapımcılarından resmi bir açıklama yapılmadı. Dizinin ilk tanıtım fragmanı da sosyal medyada paylaşıldı.

Kurtlar vadisi kaos hakkında bilgiBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir