Bay ve Bayanlar ile Güzel Sohbet
Sitesi


İnsanlar arkadaş bulma sitelerine üye olduktan sonra ülke, yaş ya da kültür fark etmeksizin farklı insanlarla sohbet ediyor, tanışıyor ve arkadaşlık ilişkileri kuruyor. Bu durum insanların yeni bir şeyler öğrenmesini ve yeni kültürler görerek kendisini geliştirmesini de sağlıyor. Bu durumda insanlar arkadaş bulma sitelerini oldukça yoğun bir şekilde kullanıyor. Bu durum insanların günlük hayattan ne kadar sıkıldığının da bir göstergesi olarak görülebilir.

Yetişkin insanlar ile Mobil Sohbet
Odaları Tek Adresi


İnternet kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte hayatımızda giren akıllı cep telefonları gündelik yaşamımızda bir çoğu kolaylığı bizlere sunmuştur. Bunun yanı sıra arkadaşlıklar kurabileceğimiz ve sohbet edebileceğimiz mobil sohbet sitelerine kolayca bağlanabilmemizi sağlamaktadır.

Maraşlı Dizisi Konusu nedir ve oyuncular kimler?ATV ekranlarında yayınlanacak olan Maraşlı dizisi için geri sayım başladı. Başrollerini Alina Boz ve Burak Deniz’in paylaştığı dizide Kahraman Maraşlı bir gencin çevreında şekillenen vakaları izleyeceğiz. Maraşlı ve Mahur’un uyumlarının göz doldurduğu fragmanda ikilinin aksiyon dolu sahneleri de oldukca merak uyandırdı. İlk tanıtım fragmanlarıyla sosyal medyada epey ilgi gören dizinin konusu, oyuncuları hakkında merak edilenleri haberimizde derledik. Peki Maraşlı dizisi ne süre başlıyor? Maraşlı mevzusu ne, oyuncuları kimler?

ATV’nin yeni dizisi Maraşlı toplumsal medyada epey ilgi görüyor. Henüz fragman tanıtımlarıyla ekrana gelen dizinin mevzusu ve oyuncuları merak ediliyor. Aksiyon türünde seyirci karşısına çıkacak olan dizinin kısa sürede seyirciyle buluşması planlanıyor. Birbirinden ünlü oyuncuların rol aldığı yapımda Burak Deniz Maraşlı, Alina Boz ise Mahur karakterine hayat veriyor. Ethem Özışık’ın yazdığı, Arda Sarıgün’ün yönettiği Maraşlı dizisi ne vakit başlıyor? Maraşlı mevzusu ne, oyuncuları kimler?

MARAŞLI DİZİSİ NE süre BAŞLIYOR?
Atv’nin yeni ve iddialı dizilerinden birisi olan Maraşlı’nın gösterim tarihi henüz belli olmadı. Maraşlı dizisinin Ocak ayında izleyici ile buluşması beklenirken henüz resmi açıklama gelmedi.

MARAŞLI DİZİSİ NE süre BAŞLIYOR? MARAŞLI konusu NE, OYUNCULARI KİMLER?


MARAŞLI DİZİSİ konusu NE?
Özel Kuvvetler’den ayrılma eski bir asker olan Maraşlı, açtığı sahaf dükkanı ile hayatını geçirmek istemektedir. Gözüpek, cesur, adaleti kendi bildiği yollarla sağlamaya çalışan Maraşlı’nın hayatının dönüm noktası, kızı Zeliş’in vurulduğu gündür. Tek amacı, hasta olanı kızını hayata döndürmek olan Maraşlı, evladına yaşatılan büyük acıyı unutamamaktadır. Bigün sahaf dükkanından içeri dünyalar güzeli Mahur Türel girer ve Mahur o gün istemeden bir vakaya karışır. Maraşlı, Mahur’un hayatını kurtarmış olur. Ve o gün kaderleri birbirine bağlanır.

Yayınlanan tanıtımı ile merakı arttıran ve adından söz ettirmeye başlayan dizi, atv ekranlarında izleyici ile buluşmak için gün sayıyor!

MARAŞLI OYUNCULARI KİMLER?

Burak Deniz,

Alina Boz,

Kerem Atabeyoğlu,

Rojda Demirer,

Saygı Soysal,

Cemil Büyükdöğerli,

Melis İşiten,

Cihan Yenici,

Neslihan Acar,

Sinem Akyol,

Türkü Su Demirel,

Gizem Kala,

Bedriye Rosa Çelik

Maraşlı dizisi hakkında bilgi1 Yorum

  1. oğuzhan

    15 Ocak 2021 at 14:03

    süper kadrosu var ilk bölüm harikaydı ilk bölümü 2.kez izledim başarılı keşke yayın günü degişse

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir