Bay ve Bayanlar ile Güzel Sohbet
Sitesi


İnsanlar arkadaş bulma sitelerine üye olduktan sonra ülke, yaş ya da kültür fark etmeksizin farklı insanlarla sohbet ediyor, tanışıyor ve arkadaşlık ilişkileri kuruyor. Bu durum insanların yeni bir şeyler öğrenmesini ve yeni kültürler görerek kendisini geliştirmesini de sağlıyor. Bu durumda insanlar arkadaş bulma sitelerini oldukça yoğun bir şekilde kullanıyor. Bu durum insanların günlük hayattan ne kadar sıkıldığının da bir göstergesi olarak görülebilir.

Yetişkin insanlar ile Mobil Sohbet
Odaları Tek Adresi


İnternet kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte hayatımızda giren akıllı cep telefonları gündelik yaşamımızda bir çoğu kolaylığı bizlere sunmuştur. Bunun yanı sıra arkadaşlıklar kurabileceğimiz ve sohbet edebileceğimiz mobil sohbet sitelerine kolayca bağlanabilmemizi sağlamaktadır.

Sevgiliye Mektup, Aşk MektubuSevgiliye Mektup
anlamsız hayatımın anlamı. Canım aşkım.

Seni ne kadar çok sevmiş olduğimi anlatmaya dilimin ve aklımın yetersiz kalmış olduğunı biliyorsun. Aslına bakarsanız böyle büyük bir aşkı, şu kısacık satırlara sığdırmanın da aslabir şekilde olanakı yok. Ey güzel gözlüm, gül yüzlü meleğim. Şu kağıdı kalemi elime almış olduğumda, saatlerce oturup içimi dökesim var sana. Sadece seni öyle çok özledim ki, yine hasretinden dem vurur, yine sana olan büyük aşkımın verdiği duygularla düşüncelerime yön veririm.

Ey benim koklamaya kıyamadığım beyaz güvercinim. En benim hasret kokulum. Seni senden daha çok seviyordum. Şimdi minimum o sevgi kadarda, özlüyorum. Yıldız yıldız bakan gözlerinle aydınlığa kavuşan gecelerim, artık karabasan dolu bir hal aldı. Yazmak için asla yazmıyorum. Duygularım her zamankinden daha yoğun. Özellikle sana duyduğum hasret, herhalde dünyadaki cehennem sayılır. Ancak ben umut ediyorum ki, kavuştuğumuzda bu cehennemi cennete döndüreceksin. Feragat edeceğim bu kavurucu hasretinden. O gün benim en güzel günüm, özgürlüğümün en uç noktası olacak.

Sen yanımdayken, hiçbir sıkıntımı derdimi hatırlamıyorum. Sen yanımda yokken de, tüm derdim tasam aniden üzerime atakyor gibi. Ey benim korkarımı yenenim, ey benim yağmur gözlüm. İnan ki tahmin ettiğinden çok daha fazlasını özledim ben. Seninle yaşanmış olan o güzel günlerin ardından bir gün bile senden ayrı kalmak, bana sensiz yapamayacağımı çok iyi göstermiş oldu. Bu hasret sanırım aslabir sıkıntıya, acıya benzemiyor. Umutlar içinde bekleyişle beraber, sabretmesini de öğrenmiş oluyor insan. Yokluğunda geçmişin, şu demek oluyor ki senden öncesinin ve seninle olanların muhasebesini de bol bolca yapma fırsatım oldu.

Kalbim, Ruhum, Hasretim. Seninle yaşamak ve seninle yaşlanmak isterim. Hasret zor olsa da, hasretin sonundaki vuslat, bir ömre karşılık. Yine bigün el ele verip, gökyüzünde yıldızları izleyeceğiz. Ben ise, yıldızlara karşılık gözlerini izleyeceğim. Her anım seninle dolu olacak. Bu yokluğun acısını, dolu dolu dolu çıkaracağız. Dünyalar güzeli aşkım. Sen benim kurak çölde bulduğum su şeklindesin. Hastalıkta kavuştuğum şifasın. Sen bana bir aşk, bir hayatsın. Sen kalbimin en derinliklerine koyduğum, en kıymetli varlığımsın. Gözlerim seninle hayat buluyor, yüzüm seninle gülüyor. Özlemin canıma tak etti ey güzeller güzeli. Bu özlem artık bitmeli. Özlemin bir sonu olmalı. Nerede ne durumda olursan ol, bil ki ben seni her an seviyor olacağım.

Ben sensiz, rüzgarda savrulan bir yaprak misaliyim. Yaşamıma seninle anlam yüklüyorum. Seninle huzurlu ve mutlu oluyorum. Her süre, en özelim olarak kalacaksın.

Seni her zaman kendinden bile daha çok sevecek olan, sevgilin.

Aşk Mektubu
Ruhum.. Hayatımın anlamı..

Sen şu kimsesiz yaşamımda, tutunduğum tek dalım, son umudum ve inştanrı sonum olacaksın. Sen benim yaşamımı aydınlatan güneşim, gecelerimde gök yüzünü süsleyen yıldızım, ayımsın. Senin mutsuz olman kalbimi en derinden yaralarken, senin mutluluğun adeta ömrüme ömür katıyor. Sen benim şu hayattaki tek gerçeğim, tek mutluluk deposumsın. Sen yaşamıma girdiğin günden beri, sanki bir roman kahramanıyım. Sanki bir aşk hikayesinin, baş kahramanıyım. Bunu bana hissettiriyorsun. Bana bu kadar büyük bir aşk bahşediyorsun. Sözler belki biroldukça şeyi anlatmak için kifayetsiz kalır ama, duygularımın ağırlığını bilmen açısından, dilimin döndüğünce kulağına fısıldamak istedim.

Yaşamımın en güzel günlerini seninle geçirirken, geride kalan günlerin aslına bakarsak ne kadar büyük bir süre kaybı bulunduğunu çok daha iyi anlamış oldum. Yokluğun öyle büyük ki, adeta içimi kavuruyor. Adeta bir cehennem çukurundayım. Seni sevip de sensiz kalmak, hakikaten hem çok sıkıcı, hem çok can yakıcı. Bir ızdırabın içindeyim muzdaribim. Sensiz ben bir hiç, sensiz kimsesizim bir garibim. Hayatta kazandığım en büyük deneyimim, en değerlim sen ve sana olan aşkım oldu. Sensiz gül bahçelerinde olmanın aslabir anlam ifade etmeyeceğini bilmelisin. Sensiz gireceğim gül bahçeleri, çöl kuraklığından farksızdır benim için.

Günümü aydınlatanım. Gecelerimi süsleyenim. Sana kavuşmak, acılarımın ve hasretimin dineceği en önemli gün olacak. Sensiz ben nefessizim. Sensiz ben hissizim. Sensiz ben, ben olmaktan çıkmışım. Hasretin bağrımda kordan bir ateş, için için kavurur duru beni. Sana olan sevgimi anlatmak, imkansızdan daha öte bir şeydir benim için. Sonsuz bir sevginin, kağıda kaleme dökülmüş hali ne kadar olabilir ki? En büyük haykırışlar var içinde, aşkımı yere göğe haykıran. Kimselerin duyamadığı haykırışlar. Seninle en güzelini yaşamak için hayallerimiz vardı. Bir an önce o hayalleri gerçekleştirmek, sana kavuşmak isterim.

Sana olan bu sevgim, aslabir vakit bitmeyecek. Tükenmeyen bir aşkla bağlıyım ben sana. Ömrümün sonuna kadar seni sevip, ellerini hiç bırakmamaya yeminim var. Sen benim için, benden ötesin artık. Tüm bu tarz şeylerin yanı sıra en güzel ne biliyor musun? Senin tarafınca sevildiğimi bilmektir. Seninle olmanın en güzel yanı, senden karşılık görmektir. Hayallerimi süsleyenim. En büyük hayalim, en büyük gerçeğim sensin. Sensiz bir yaşam sürmek yerine, yaşamamak kim bilir daha iyidir. Özellikle o gözlerinde bulduğum rahatlık ve mutluluğu, sanırım başka hiç kimsede ve aslabir yerde bulamam. En büyük huzur deposum sensin. En büyük mutluluğum sensin. Her defasında, beni senden ayırmasın diye allah’a dua ediyor, yakarıyorum. Sensiz bir yaşam, benim için cehennemden ayrımsız olacaktır. Seninle tattığım güzellikleri tekrar tadamayacak olmak, hayatın en acı veren duygularından birisidir. Fakat ben biliyorum ki ne sen, nede ben bu acıyı asla tatmayacağız. Her vakit sevip sevilerek, bir ömür boyu mutlu olacağız.

Her zamankinden daha çok seviliyorsun. Ruhum, canımın içi. Sevgiyle öpüldün.

Sevgiliye Aşk Mektubu
Mutluluğum, Huzurum..

Yaşamımın anlamı, canım aşkım. Ben istesem de, sensiz yapamayacağımı bu kısa ayrılık sürecinde anlamış oldum. Yıldız yıldız parlayan gözlerin her an aklımda. Ey güzellerin sultanı aşkım. Seni öyle çok seviyorum ki, artık senden ayrı kalmak bana büyük bir ızdırap veriyor. Vuslata ermek, sana kavuşmak isterim. Hasretinle prangalar eskittim demiş ya şair. Ben hasretinle bir ömür eskitiyorum emin ol. Her ne kadar şu an yanımda olmasan da, gözlerinin güzelliği ve ay gibi güzel yüzünü hayal ettikçe, bigün yine kavuşacağımızı bilerek kendimde büyük bir güç buluyorum.

Hayatımın mutluluk kaynağı, umut ışığım. Sensiz geçen her gün belki bende bir sitem. Ama yakın zamanda sana kavuşacak olmakta, ayrı bir mutluluk katıyor dünyama. Sevenim, sevilenim. Aşk pınarım. Sensiz bir hayatı, asla düşünemiyorum. Sen benim için şu dünyadaki, en kıymetli varlıksın. Seninle beraber olmak, yaşamımı her zamankinden daha çok güzelleştiriyor. Kendimde ayrı bir güç, ayrı bir mutluluk buluyorum. Senin şeklinde birisi tarafınca sevilmek ise, her kula nasip olmayacak bir nimet olsa gerek. Birini sevmekten çok, sevmiş olduğin tarafından sevilmek daha çok mutlu eder insanı. Ben o karşılığı senden fazlasıyla bulduğuma inanıyorum. Ruhumu güzelleştiren yar. Dünyama renk katan, en mutsuz anımda bile huzur saçan sevgilim. Aden kokulu meleğim. Seni tanıdığıma ve seninle olduğuma öyle mutluyum ki. Ellerini tutan ellerim, aslabir süre ayrılmayacak. Aslabir vakit seni terk etmeyeceğim. Değil kısa ayrılıklar özlemler, hasretin cehennem olsa yine sabredip, kavuşacağımız o günü bekleyeceğim. Sen benim için, tarifi imkansız duygular beslediğim bir kıymetsin. Gözlerinde hissettiğim mutluluğu, başka hiç kimsede bulamayacağımı biliyorum.

.
Sana olan sevgim öyle derin ki, gözlerin gözlerime değdiği anda vakit tutulsun öylece kalalım istiyorum. Benim için bu aşkın bir bitişi yok. Olmayacakta. Senelerdir özlem kalmış olduğum tüm güzellikleri, bir çift gözlerinde bulmuşum ben. Her ne kadar şuanda hasretin içimi kor benzer biçimde yaksa da, biliyorum ki bu hasretin sonu vuslat, ve vuslatın sonu büyük bir mutluluktur. Senden öncesini yaşanmamış sayacak kadar, aşk doluyum sana karşı. Gözlerinde kaybolup gittiğim günler geliyor aklıma. Aklıma geldikçe de büyük sanırsızlıkla, tekrar o anlamış olurı yaşamayı istiyorum. Ayrılıklar gelip geçici olsa da, ömür çok kısa can tanem. Tek sabırsızlığım, sensiz geçen hiçbir saniyenin dahi geri gelmeyecek olmasıdır.

Sana olan sevgimi bir dağın üzerine koysam, dağ çöker kalırdı. Tarifi olanaksız bir büyüklükle seviyorum seni. Ve allah ömür verdikçe de seveceğim. Özlendiğini bilesin.

Seni benim kadar kimsenin sevemeyeceğini unutma. Hasretle öperim.

>Sevgiliye Uzun Mesajlar< Uzaktaki Sevgiliye Mektup
Her güneşin batışında, seninle el ele güneşin batışını seyrettiğimiz geliyor aklıma ey yar. Nutkum tutuluyor o anda. Sevgiyle bakan gözlerin, baldan tatlı sözlerin var hala aklımda. Meğer ki ben sensiz, kimsesizmişim. Öyle özledim ki o yaşanmış olan günleri. Hasretin vurur her sabah pencereme. Kısa bir mektupla senin şeklinde birine olan özlem ve özlem , acaba ne kadar iyi anlatılabilir ki? Sesin çınlıyor kulaklarımda. Gülümseyişin her an gözlerimde. Adın her süre sözlerimde. Çok özledim seni canımın içi. Aslına bakarsan yanımdayken hasretimdin, şimdi uzaklarda öldüresiye bir hasret yaşıyorum sensiz.

Her ne kadar uzak olduğun sol yanıma biraz hüzün bıraksa da, bigün geleceğini bilmek ayrı bir mutluluk katıyor dünyama. Bir gün kavuşacağız ya iyi mi olsa? İşte sana kavuşmanın düşüncesi bile mutlu ediyor beni. Bu duygu ancak seven bir kalbin içinde olabilir. Hasretinle yanarken alev alev, vuslatı bilmektir mutluluk veren. Kim bilir şimdi neler yapıyorsun? Sende beni ne kadar özlemişindir. Bu sefer ki öyle bir vuslat olsun ki aşkım. Bir daha hiçbir şekilde ayrılık olmasın. Bu özlemler tekrar hiç yaşanmasın. Gaslımün nuru, başımın tacı. Yaşamıma anlam katanım. Seni çok fakat çok seviyorum.

İnan ki ölesiye özledim. Şimdi yanımda olsan, ne kadar? Diye sorardın belki de.. Sonsuzluğun sonu kadar be iğde dalım. Sonsuzluğun var ise bir sonu, onun sonu kadar özledim ben seni. Sensiz özlem kokuyor her yanım. Sensiz doğmuş güsevinç, gecemi aydınlatan ay ve yıldızlara bile düşmanım. Çünkü sensiz batıyor benim üzerimde. Sensiz aydınlatıyorlar gecelerimi. Aşk öyle bir tuhaf duyguymuş ki. Aşık olduğundan uzak olunca, uyku düzenin değişiyor. Uykuların huzursuz özlem dolu oluyor. Beni merak etme nar çiçeğim. Ben yine bildiğin gibiyim. Gene gecemle gündüzümle, sen doluyum. Gece düşlerimdesin, gündüz hayallerimde. Dinmeyen özlemim, en sevdiğim, sevdiceğim. Bu hasreti daha fazla uzatmayalım lütfen.

Sen gittin ya.. Tüm hayallerim yarım kaldı aniden. Sensiz yapabileceğim şeylerden dahi uzağım. Yapsam da bir tadı olmayacak biliyorum. Hepsini, gelip kavuşacağımız o güne saklıyorum. Hep hasretten bahsettim fakat, bir taraftan da ümit doluyorum tıka basa. Yılmaz bir savaşçı gibiyim adeta. Sensizliğin her perişan edici sillesinde, yeniden daha güçlü bir umutla temenni ediyorum vuslatı. Bu ayrılıkta elbet bir gün geçecek. Ellerin elime, gözlerin gözlerime değecek. İşte o günkü bir gülüşün, benim için yine bir ömre değecek.

Seni senden daha çok seviyorum sevdiceğim. Öpüldün.

Esktra Aşk Mektubu
Yüreğimde açan gonca gülüm.

İçim en dolusundan sevginle dolu. Bomboş bir hayata kapılmış giderken, seninle tutundum ben bu hayata. Yaşam bu işte. Her ne kadar delicesine bir tutkuyla bağlı olsak da, böyle minik ayrılıklarda olacak elbet bu hayatta. İnşallah gülen gözlerin, benden uzakta da hep gülüyordur. Ey cennet gözlerine kurban olduğum yarim. O cennetin ışıltıları, aslabir vakit kaybolmasın dilerim.

Beni merak etme. Sensizliğin verdiği üzüntü haricinde, çok şükür oldukça iyiyim. Yine tahmin edeceğin şeklinde, tepeden tırnağa, iliklerime kadar seninle doluyum. Yıldızlara baksam, gözlerin geliyor aklıma. Gece karanlığını delip gecemi aydınlatan aya takılsa gözlerim, gül bahçesi yüzün gelir karşıma. Sabah umuda açan güneşi görsem, günaydın seslerin çınlar kulaklarımda. Kısaca sensizlik dışında, hiçbir derdim yok aslında.

Hasretin biraz gam yüklese de omuzlarıma, iyi olduğunu bilmek yetiyor bana.

Hasretle öpüldün gül dalım.

Devasa seviliyorsun. AŞKBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir