SohbetSevgi.Net Mobil Sohbet Sitesi


Gelişen teknoloji ile insanlar birbirlerini tanımanın ve iletişim kurmanın yeni yollarını keşfetmektedir. Sohbet siteleri gibi yaş, din, dil ayrımların yapılmadığı platformlar insanların ilgisini çekmekte ve insanların yaşamına önemli katkılar sunmaktadır. Sohbet sitesine kayıt olduğunuz andan itibaren yeni insanlarla tanışabilir, sohbet edebilir ve bu insanları hayatınızın en önemli yerlerine koyma şansı elde edebilirsiniz. Yeni tanışacağınız insanlardan yaşam hakkında tecrübe kazanabilir ve kendinizi pek çok konuda geliştirme imkanı bulabilirsiniz. Yorgun ve üzgün hissettiğinizde sohbet sitemize giriş yaparak bu hisleri mutluluğa ve huzura dönüştürebilirsiniz.

Yetişkin insanlar ile Gerçek Sohbetin Tek Adresi


Sohbet etmek, insanların birbirlerinin hayatlarına dokunmalarına olanak sağlamaktadır. Sohbet sitesinde kalbine dokunacağınız, mutlu hissedip aynı hissi karşı tarafa aktarmak isteyeceğiniz insanlarla karşılaşmanız mümkündür. Sohbet sitesine giriş yaptıktan sonra yaşamın getirdiği güzellikleri yeniden keşfedecek ve mutlu bir bireye dönüşeceksiniz. Buraya yeni bireylerle tanışmak için giren insanlarla samimi diyaloglar kurabilir ve yaşamınızı daha anlamlı hale getirebilirsiniz. Mobil uygulama ile sohbet sitesine hızlıca giriş yapabilirsiniz. Sağlanan kolaylıklar ile zorlanmadan yeni arkadaşlar edinebilir vaktinizi size değer veren insanlar ile daha keyifli bir şekilde geçirebilirsiniz.

Kurallar


Siteye koymuş olduğumuz kurallar ile birlikte daha kaliteli bir sohbet deneyimini sizlere sunmayı hedefliyoruz. Site içerisindeki üyelerin birbirleri ile saygı ve sevgi çerçevesi içerisinde iletişim kurmaları için koyduğumuz bu kurallara uymanızı siz değerli üyelerimizden rica etmekteyiz.

  • Sohbet odalarında ve çok katılımcının bulunduğu sohbet kanallarında üyelerin küfür etmesi, başka bir üyeye hakaret etmesi veya bireyi aşağılayıcı cümleler kurması yasaktır.
  • Sohbet sitesi üyelerinin ülkemizdeki gelenek, görenek ve adetlere uymayan davranış içerisinde bulunması veya bunu sözlü olarak ima etmesi yasaktır.
  • Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin değer yargılarına, önderlerine ve devlet büyüklerine karşı eleştiri yapılması, kötü söz söylenmesi veya hakaret edilmesi yasaktır.
  • Site üyelerinin siteye kayıt olmadan önce almış oldukları kullanıcı adlarının kişilere özel olması istenmektedir. Bir kurum, kuruluş veya kişiyi temsil eden kullanıcı isimlerinin kullanılması yasaktır.
  • Sohbet sitesi içerisinde üyelerin birbirlerine karşı din, dil, ırk veya siyasi görüşü hakkında ayrımcılık yapması ve bu konuların hem global kanallarda hem de özel mesajlaşmalarda konuşulması yasaktır.
  • Sitemiz güvenlik ve gizliliğe son derece önem vermektedir. Sohbet odalarında geçen konuşmaların üçüncü şahıslar ile paylaşılması suç kapsamındadır. Bu tarz durumlar ile karşılaşan üyelerin ivedi bir şekilde yönetime bildirmesi istenmektedir.
  • Site içerisinde başka kurum, kuruluş ve markaların tanıtımını yapmak yasaktır. Bu kurala uymayan üyelerin, üyelikleri süresiz bir şekilde sonlandırılacaktır.
  • Sohbet sitemiz kullanıcıların kolayca erişim sağlayabilmesi adına ücretsiz bir şekilde hizmet vermektedir. Üyelerden ücret talep edilmesi veya maddi çıkar sağlanması yasaktır.

Yukarıda belirtilen tüm kurallar tüm üyeleri kapsamaktadır. Site içerisindeki üyelerin tamamı bu kurallara uymak zorundadır. Kurallara uymayan kişiler site yönetimi tarafından tespit edilip siteden uzaklaştırılacaktır. Sohbet sitemizde geçmişten gelen birikim ve tecrübelerden yararlanarak, siz değerli üyelerimize kaliteli hizmet sunmak istiyoruz. Bu nedenle üyelerimiz için koyduğumuz bu kurallara uymanızı içtenlikle istemekteyiz. Böylece daha huzurlu, sevgi dolu ve saygının eksik olmadığı bir sohbet ailesi olacağız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli sohbetler dileriz.